G-S8JEHVB9HP
top of page

מנועי DC, BLS, גיר, מתח.

חברת ניגי טכנולוגיות מציעה

את מנועי DC, BLS, גיר, מתח של חברת AMER

אנו מתמחים בייצור פתרונות טכנולוגיים למינוע וטיפול חשמלי: מנועי AC ו-DC, מנועי גיר, מערכות היגוי, מערכות מתיחה שלמות לרכבים מונעי סוללות ואפליקציות.
הוקמנו בשנת 1974, החל מהאינטואיציה של מייסדנו פרנצ'סקו בטיסטלה, אשר בחזונו החדשני נתן את החותם לחברה ולמודל העסקי שלה.
מאז, הצמיחה שלנו הייתה מתמדת וכיום אנחנו החברה המובילה של Amer Group, צוות של 8 חברות ו-1 מותגים הפועלים בצורה משולבת ונוכחים במספר מגזרי יישומים ובכל השווקים המרכזיים.

אנחנו חולמים

 

התאמה אישית, יעילות, ערך ללקוח: אלו מילות המפתח שלנו.
אנו מתכננים את הפתרונות יחד עם השותפים שלנו, תוך התאמה אישית של כל המשתנים, עד לטיפול באלפי גרסאות: מתפוקת חשמל ועד לצריכה, מצרכי אפליקציה ועד משכי זמן, מאריזה ועד לוגיסטיקה, ועד לבדיקות באפליקציה הסופית, גם על המוצר כבר משולב.
אנו מבטיחים יעילות מרבית וייצור גמיש לחלוטין, המבטיח ערך ותחרותיות עד למנות קטנות. חדשנות מתמדת היא המשימה שלנו ואנו גאים בסטנדרט הטכנולוגי והארגוני המוכר על ידי השותפים שלנו. התוצאה היא פתרונות בהתאמה אישית ליישום הספציפי, הממקסמים את יעילות היישום הסופי ובכך את הערך עבור הלקוח.

עאמר: אלוף תוצרת איטליה

אנו מאמינים מאוד בערכים של ייצור איטלקי, טכנולוגיה ופיתוח מקומי. אנו מרגישים חלק מאותה מערכת של ארגונים בינוניים המהווים את עמוד השדרה של התעשייה האיטלקית. הודות לתוצאות התפעול והצמיחה שלנו, השגנו את ההכרה ב"אלוף" של Made in Italy, אחת מ-500 החברות המניעות את הפיתוח האיטלקי. אנחנו גם עוסקים מאוד בשטח שלנו, המשולבים במחוז המכטרוניקה ויצ'נזה, בין הקטבים האירופיים המיוחדים ביותר. אנו מאמינים בכישורים ובאנשים: מסיבה זו אנו נמנים עם החברות החברות ב-Istituto Tecnico Superiore Academy meccatronico Veneto, בית ספר עם התמחות טכנולוגית גבוהה, הנכלל במערכת ה-ITS הלאומית ובקשר ישיר עם התעשייה.

bottom of page